Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Úvod  » blog  » vybíráme novou kuchyň

Vybíráme novou kuchyň

Módní trendy nejsou všechno, základem je kvalitní a osvědčený dodavatel.

 

Máte v tom jasno – rozhodli jste se pro investici do moderní kuchyně prémiové kvality. Promysleli jste si rozměry nové kuchyně, její tvar i vhodné materiály. Načerpali jste inspiraci, víte, jaké jsou vaše možnosti, a nyní přemýšlíte co dál. Po prvních krocích výběru vaší vysněné kuchyně musíte učinit ještě několik důležitých rozhodnutí. 

look-kuchyne.jpg (289 KB)

Design kuchyně

Kuchyně musí být nejen dokonale funkční a praktická, ale musí také lahodit vašemu vkusu. Vzhled kuchyně je zásadní a dnešní zákazník při výběru designu má prakticky neomezené možnosti. Přesto je několik hlavních stylů, které se těší oblibě dlouhé roky. Některé z módy dokonce nevycházejí celá desetiletí. 

 

Nadčasový design, příjemné prostředí, útulnost a nádech venkova. Tak lze jednoduše charakterizovat mimořádně oblíbený rustikální styl kuchyní. Vyznačuje se důrazem na přírodní materiály, často v kombinaci s kovy nebo sklem. Autentičnost stylu pak umocňují drobné rustikální prvky a vintage doplňky. Pro nenapravitelné romantiky a milovníky atmosféry francouzského venkova jsou zde tzv. kuchyně ve stylu provance, jímž dominují dekory dřeva a teplé barvy. 

Dlouhodobě značné popularitě se těší i klasický styl, který je symbolem elegance a tradičních hodnot. Tento designový přístup do prostoru přináší noblesu a jistou rafinovanost, protože je trvalý a nepodléhá dočasným módním trendům.  Pro klasickou kuchyni jsou typické zdobené detaily, decentní výřezy nebo kování. Barevnost je zpravidla založena na neutrálních tónech, které vytvářejí klidný a harmonický prostor, v němž tak rádi trávíme svůj čas. Vhodnou kombinací tradičního vzhledu, špičkových materiálů a moderních technologií lze klasickou kuchyni v designový skvost

Vzhled moderních kuchyní sází na inovativní design, maximální funkcionalitu v podobě nejrůznějších praktických vychytávek a moderních technologií. Návrháři moderních kuchyní se často nebojí experimentovat – proto v této oblíbené kategorii najdeme jak kuchyně s čistými a jednoduchými liniemi a důrazem na minimalismus, tak i s hodně odvážnými styly, které vycházejí z aktuálních trendů. Velmi často jsou součástí moderních kuchyní integrované spotřebiče, jejíchž promyšlené zakomponování zajišťuje dokonalý a jednotný vzhled.

 

TIP: inspirujte se výjimečnými styly kolekce kuchyní Noblessa.

moderni-kuchyne.jpg (193 KB)

Výběr vhodného dodavatele

Koho oslovit? Často největší oříšek při výběru nové kuchyně. Na co si při výběru realizační firmy dát pozor? 

Prozkoumejte historii a reference vybrané firmy.

 

Žádné dokonalé 3D vizualizace nenahradí ukázky realizací.

 

Při výběru dodavatele doporučujeme se nejprve seznámit s jeho portfoliem.

 

Pro seriózní firmu by to neměl být žádný problém.

Jistě oceníte i případné reference od zákazníků.

Důležitou roli také hraje značka a její historie.

 

Jde o zavedenou firmu, která je na trhu spoustu let a má bohaté zkušenosti, nebo rychlokvašku, která nabízí jen líbivý web a „obrovské“ slevy?

 

Zajímejte se také o původ firmy, certifikáty kvality či ekologické aspekty. Značky s historií obvykle poskytují již vybudovanou reputaci, jistotu kvality, technologické inovace a dlouhodobé hodnoty.

Ptejte se na šíři služeb, které vybraný dodavatel nabízí. Kromě široké nabídky produktů a kvalitního technického zpracování by kvalitní firma měla nabídnout i řadu dalších souvisejících služeb. Patří sem např. konzultace s designérem, vytvoření profesionální 3D vizualizace, zpracování nezávazné cenové nabídky, a nakonec také kompletní zajištění dopravy a instalace. Pro seriózní firmu nebude problém poskytnout vám všechny informace o cenách, termínech a případných garancích či pozáruční podpoře.

TIP: Váš projekt krok za krokem se značkou Noblessa

Své rozhodnutí pořádně promyslete a porovnejte nabídky od více dodavatelů. Klíčová je rovnováha mezi cenou a kvalitou, kterou ve výsledku obdržíte. Výběr prémiové kuchyně nečiníte každý den, proto i výsledek tomu musí odpovídat. Vaše kuchyně snů musí mít výjimečný design, nekompromisní kvalitu materiálů i řemeslného zpracování. To vše za odpovídající cenu.

 

TIP: seznamte se se značkou špičkových německých kuchyní Noblessa. My nic neskrýváme.


logo-zapati.png (2 KB)

 

 

Best German Kitchens s.r.o.

 

Rohanské nábřeží 693/10

 

186 00 Praha 8 - Karlín

 

IČ: 02028620, DIČ: CZ02028620

 

 

 

Kontakt:

 

Tel: +420 601 164 556

 

E-mail: praha@noblessa.com

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 9:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO

 

Sociální sítě:

 

facebook.png (979 b)    instagram.png (1 KB)

 

 

Sjednat schůzku

 

.