Úvod  » kuchyně  » kuchyně spirit


CHCI NÁVRH KUCHYNĚ

Kuchyně Spirit

Moderní elegance břidlicové kuchyně.

 

Objevte novou kuchyni SPIRIT. Dvířka z lamina, které jsou k dispozici s úchytkou nebo bez nich, stejně jako boční panely určené k vytvoření břidlicového efektu odrážejí dokonalost a kouzlo přírodního kamene. Pracovní deska Xtra má veškerý styl a estetický vzhled břidlice. Tato jednoduchá kuchyň z dekoru břidlice je osazena osvětlením pro příjemný a útulný pocit. Každý detail je zdůrazněn osvětlením pod nástěnnými prvky, které také zvýrazňují pracovní plochy. Dřevo v teplém odstínu je perfektní doplněk do jídelní části, takže dělá kuchyni lehkou a kontrastuje s kamenným efektem.

 

Spirit

Zdokonalení přírodního kamene

 

Všechny výhody kamene – a žádné nevýhody. To je záruka pracovní desky Xtra. Její strukturovaný povrch jí dává výjimečnou podobu s přírodním břidlicí. Tento materiál je také neuvěřitelně odolný vůči nárazům – ideální pro všechny úkoly každodenního vaření.

Přírodní kámen


Úložný prostor

Diskrétní úložný prostor

 

Skryté za závěsnými dveřmi jsou vnitřní výsuvy dodavateli velkého množství ergonomického a užitečného úložného prostoru. Průhledné vnitřní skleněné panely dodávají celé kuchyni světlý a jasný pocit.


Sjednocený efekt

 

Vestavěný dřez do roviny s pracovní deskou poskytuje této břidlicové kuchyni harmonický, stylový a rafinovaný vzhled. Bezproblémově se integruje do pracovní desky, splývá s dekorem a usnadňuje čištění.

Efekt


Dvířka Spirit

Druhy materiálu a barev

 

Celkově je v našem sortimentu k dispozici 77 druhů dvířkoviny, navrženy v rozsáhlé paletě barev, s povrchem od matné až po ultrajemný lesk. Veškeré použité materiály, jako je lak a sklo se přizpůsobí všem vašim potřebám.

 

Zjistit více


Lehký a snadno se otevírá

 

Systém Servo-Drive, i přes vzhled přírodního kamene, přináší lehké otevření skříní a to i bez držadel. Tento otevírací systém umožňuje snadné a pohodlné použití větších prvků.

Otevírání


Kuchyňské spotřebiče

Elektrické spotřebiče 

Jsou nedílnou součástí Vaší kuchyně. Kromě toho, že nabízejí pohodlí a funkčnost, dodávají také design místnosti. Přijďte se poradit s našimi odborníky, kteří vám poskytnou pomoc a rady od A až do Z.

 

Zjistit více

Je to všechno v detailech

Doplňky 

Kuchyně je v první řadě odrazem sebe sama. Chceme, aby byla osobní, jedinečná a v souladu s naším vkusem. Existuje mnoho doplňků, které můžete použít k oživení Vaší kuchyně.

 

Zjistit více


Máte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.Copyright © 2022 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz