Úvod  » kuchyně  » kuchyně sensation


CHCI NÁVRH KUCHYNĚ

Kuchyně Sensation

Kouzlo bílé lakované kuchyně.

 

Objevte kouzlo kuchyně SENSATION s jednoduchým, minimalistickým stylem a uklidňujícím prostředím. Najděte atraktivitu této kuchyně ve strukturovaných linií, zvýrazněných lehce zakřivenými hranami a matně bílými lakovanými povrchy; k dispozici si můžete zvolit úchytkou a nebo bez nich. Ostrůvek má několik zón pro využití: skladování, prostor k přípravě, umývání a vaření jídla. Je centrum celé kuchyně, kde můžete předvším vařit, ale i sdílet radost a trávit volný čas s rodinou. Kuchyni SENSATION můžete mít v tomto barevném provedení: elegantní bílá, alpská bílá , slonovinová, hedvábně šedá, písková a břidlicově šedá. K dispozici i ve vysokém lesku (Kuchyně Passion).

 

Sensation

Vše je ukryto v detailech

 

Regály v barvě dubu provence harmonicky zapadají do této kuchyně. Stylové a velice praktické regály dodají kouzlo a eleganci kuchyním SENSATION. Celkový design zvedne především integrované osvětlení, kde lze měnit barvu odstínu světla a intenzitu.  Tím snadno změníte celou atmosféru místnosti, aby vyhovovala příležitosti jako třeba posezení s přáteli a nebo rodinné párty.

Detaily


Osvětlení

Osvětlení a přehlednost

 

Eleganci najdete i v malých detailech. Stylové a velmi praktické prosklené boky v zásuvkách Vám zajistí perfektní přehlednost.


Absolutní využití prostoru

 

Výška a šířka skříní je dokonale vyvážená a poskytuje tak maximální možné úložné prostory.

Několik úložných skříní obsahují ergonomický systém iMove pro maximální využití místa. Tento mechanický otevírací systém umožňuje snadný přístup ke veškerému obsahu skříněk. Jednoduše vytáhněte rukojeť na spodním roštu a přitáhnete směrem k sobě.

Využití prostoru


Dvířka Sensation

Druhy materiálu a barev

 

Celkově je v našem sortimentu k dispozici 77 druhů dvířkoviny, navrženy v rozsáhlé paletě barev, s povrchem od matné až po ultrajemný lesk. Veškeré použité materiály, jako je lak a sklo se přizpůsobí všem vašim potřebám.

 

Zjistit více


Kuchyňské spotřebiče

Elektrické spotřebiče 

Jsou nedílnou součástí Vaší kuchyně. Kromě toho, že nabízejí pohodlí a funkčnost, dodávají také design místnosti. Přijďte se poradit s našimi odborníky, kteří vám poskytnou pomoc a rady od A až do Z.

 

Zjistit více

Je to všechno v detailech

Doplňky 

Kuchyně je v první řadě odrazem sebe sama. Chceme, aby byla osobní, jedinečná a v souladu s naším vkusem. Existuje mnoho doplňků, které můžete použít k oživení Vaší kuchyně.

 

Zjistit více


Máte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.Copyright © 2022 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz