Úvod  » kuchyně  » kuchyně scala


CHCI NÁVRH KUCHYNĚ

Kuchyně Scala

Funkční kuchyně s řadou různých řešení úložných prostor.

 

Objevte kuchyň Scala Line N v jiné verzi. Inspirativní design se dokonale hodí do městského interiéru. Beton v celé své kráse. Od pracovních ploch až po dvířka a boční panely vytváří břidlicově šedý betonový dekor dokonalý efekt jednotnosti. Narážecí rukojeti z nerezové oceli dodávají kovový nádech a osvětlují celkový dojem. Stůl a lavice jsou vyrobeny ze stejných tvarů a materiálů jako zbytek kuchyně, což vytváří skutečnou vizuální harmonii. Vytvořený úložný prostor je obrovský a potravinové skříně jsou plně využity na celou výšku. Je to prostor, kde se můžete cítit dobře a pohodlně.

 

Scala

Hra s hloubkou

 

Úložná řešení kombinují regály a skříně, které vytvářejí neočekávaná řešení a zároveň rozdělují prostor. Na jedné straně můžete vystavit své oblíbené předměty nebo doplňky a na druhé straně skrýt nádobí. Co se týče otevřených prvků, jsou osazeny perfektním integrovaným osvětlením, které oživuje celkový dojem.

Hra s hloubkou


Ukládání v masivním dřevu

Přizpůsobitelné ukládání v masívním dřevu

 

Otevřené zásuvky a posuvné dveře odhalují speciálně navržené řešení pro úložné prostory z masivního dřeva. Vyberte svůj osobní organizační systém, například integrované nožové bloky v zásuvce na příbory.


Kuchyňský úložný prostor pro vaše potřeby

 

Kuchyň Scala Line N nabízí chytré řešení úložných prostor. Podívejte se na systém ukládání, který vám pomůže uspořádat váš domov přesně tak jak potřebujete. Existuje několik praktických a funkčních možností, například integrovaná řezačka potravinové fólie.

Úložné prostory


Dvířka Scala

Druhy materiálu a barev

 

Celkově je v našem sortimentu k dispozici 77 druhů dvířkoviny, navrženy v rozsáhlé paletě barev, s povrchem od matné až po ultrajemný lesk. Veškeré použité materiály, jako je lak a sklo se přizpůsobí všem vašim potřebám.

 

Zjistit více


Kuchyňské spotřebiče

Elektrické spotřebiče 

Jsou nedílnou součástí Vaší kuchyně. Kromě toho, že nabízejí pohodlí a funkčnost, dodávají také design místnosti. Přijďte se poradit s našimi odborníky, kteří vám poskytnou pomoc a rady od A až do Z.

 

Zjistit více

Je to všechno v detailech

Doplňky 

Kuchyně je v první řadě odrazem sebe sama. Chceme, aby byla osobní, jedinečná a v souladu s naším vkusem. Existuje mnoho doplňků, které můžete použít k oživení Vaší kuchyně.

 

Zjistit více


Máte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.Copyright © 2022 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz