Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Úvod  » kuchyně  » kuchyňské spotřebiče  » kuchyňské spotřebiče siemens

Kuchyňské spotřebiče SIEMENS

siemens.jpg (13 KB)

Nová generace iQ700 - chytré propojení pro dokonalé kulinářské zážitky.

Každý spotřebič nové řady iQ700 značky Siemens je charakteristický svými jedinečnými vlastnostmi. To platí i pro nejnovější přírůstky do chytré kuchyně Siemens. Chytré spotřebiče jsou nejen hezké na pohled, ale zaujmou také těmi nejmodernějšími technologiemi. Věříme, že pokrok je pro každého, kdo si chce život zpříjemnit a vychutnat.

Pečící trouby iQ700

Pečící trouby iQ700

Chytré propojení pro dokonalé kulinářské zážitky.

 

Browning Sensor (senzor stupně upečení) s umělou inteligencí a kamerou – dokonalé výsledky upečené na míru. Plně dotykový displej TFT Pro - velký barevný dotykový displej pro pohodlné ovládání. Funkce asistenta trouby s hlasovým ovládáním - rychlé a jednoduché nastavení správného programu. Funkce cookControl Pro - vždy dokonale připravené pokrmy. Technologie Home Connect s dálkovým ovládáním - využijte svou chytrou troubu naplno.

Varné desky iQ700

Flexibilita na nejvyšší úrovni.

 

Informace na první pohled. Při vaření s activeLight Plus vše uvidíte v úplně novém světle. Díky inteligentním LED páskům, které svítí po stranách, ihned rozpoznáte zapnutou varnou plochu a zvolenou funkci. Týmová práce: varná deska a odsavač par. S funkcí cookConnect spolu varná deska a odsavač par navzájem komunikují prostřednictvím Wi-Fi a automaticky přizpůsobují svá nastavení. Mnoho prostoru, mnoho zábavy. Indukce automaticky rozpozná počet, velikost a tvar nádobí a teplo přenese přímo do hrnců a na potraviny, aniž by se zahřívala samotná varná deska. Větší flexibilita pro ještě více možností. S celoplošnou indukční varnou deskou freeInduction Plus můžete na varné desce libovolně přesouvat až šest hrnců a pánví různých velikostí a nemusíte se nijak omezovat varnými zónami.

Varné desky iQ700

Chladničky iQ700

Chladničky iQ700

Ukažte více ze svého dobrého vkusu.

 

Inovativní způsob ovládání chladničky. Prostřednictvím aplikace Home Connect můžete přijímat oznámení v případě, že omylem necháte otevřená dvířka chladničky nebo dojde ke zvýšení teploty nad určitou úroveň. Dokonalé osvětlení celého interiéru. Nové prémiové LED osvětlení s dlouhou životností je integrované do bočních stěn nebo stropu spotřebiče. Díky optimálnímu umístění je celý vnitřní prostor dokonale osvětlen. Vždy bezpečně zavřeno: jemné dovření s dveřním tlumičem. Díky jemnému dovření budou dveře chladničky vždy bezpečně zavřené.

 

Myčky iQ700

Být napřed a ušetřit tak co nejvíce času.

 

Bezpečně a čistě. Díky nové glassZone můžete nyní i ty nejcennější sklenice bez obav mýt v myčce nádobí. Pro nádobí jen to nejlepší: s novými flexibilními systémy košů. Rychlý a snadný úklid: nové koše v elegantním designu zaručují tu nejvyšší kvalitu na všech
úrovních. Hladká manipulace. Díky propracovanému designu výsuvů a koleček lze koše vytahovat rychle, snadno a bezpečně, i když jsou plné nádobí. rackStopper. Manipulace s koši je snadná a bezpečná. Nepatrná brzda na kolečkách zabraňuje nechtěnému vyklouznutí spodního koše.

Myčky iQ700

Odsavače par iQ700

Odsavače par iQ700

Inovace všude kolem nás.

 

Jednou odsát, prosím. Aktivní snímač kvality vzduchu měří intenzitu a úroveň znečištění výpary a automaticky nastavuje potřebný výkon odsavače. Dokonalé řešení pro každý typ kuchyňského prostoru. Díky efektivní cirkulační technologii cleanAir Plus zůstává vzduch v místnosti v zimě i v létě tam, kde má být – v místnosti. Týmová práce: varná deska a odsavač par S funkcí cookConnect spolu varná deska a odsavač par navzájem komunikují prostřednictvím Wi-Fi a automaticky přizpůsobují svá nastavení. Náladové nebo bodové světlo. Pomocí emotionLight Pro můžete jednoduše změnit světelnou náladu v kuchyni. Na výběr je celkem 256 různých barev.

 


logo-zapati.png (2 KB)

 

 

Best German Kitchens s.r.o.

 

Rohanské nábřeží 693/10

 

186 00 Praha 8 - Karlín

 

IČ: 02028620, DIČ: CZ02028620

 

 

 

Kontakt:

 

Tel: +420 601 164 556

 

E-mail: praha@noblessa.com

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 9:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO

 

Sociální sítě:

 

facebook.png (979 b)    instagram.png (1 KB)

 

 

Sjednat schůzku

 

.