Úvod  » kuchyňské spotřebiče  » kávovary


CHCI NÁVRH KUCHYNĚ

Pracovní desky

Pracovní deska podtrhne styl Vaší kuchyně. A protože musí odolávat teplotním šokům, škrábancům, páře, horku a čistícím prostředkům, musí být silná, precizně vyrobená z odolných a kvalitních materiálů.  Materiály prémiové kvality dovolují noblessa vyrábět odolné desky při zachování dokonalého vzhledu tak, aby ladily s Vaší vysněnou kuchyní.

Promyšlené rozhodnutí

 

Hloubka, síla, materiál, barva, vzhled.... Je tolik aspektů, které musíte vzít v potaz, když se rozhodujete o vzhledu Vaší kuchyňské pracovní plochy, vždyť zde strávíte až 60% z celého času stráveného v kuchyni. Máme por Vás mnoho možností volby - od super tenkých pracovních desek po extra silné. Jde jen o to,, co byste si ve Vaší kuchyni přáli mít.

Pracovní desky 1


Pracovní desky 3

 

Máme pro Vás 70 typů pracovních desek, tak abychom vyhověli všemožným požadavkům. Vyrábíme pracovní desky klasické, moderní i extravagantní, tak, abyste našli to, co je nejblíž Vašemu stylu.

Pracovní desky 2


Laminát

Kompaktní laminát

 

Toto je nejoblíbenější obklad, protože je praktický a snadno se udržuje. Různé formáty - čtvercový, zakřivený, polokruhový, různé barvy a styly (dřevo, nerez, mramor nebo beton).


Pevnost 1

 

Pro extra pevnost používáme laminát. Vyvinuly jsme novou technologii, která dělá z desek "compact" jedny z nejpevnějších. Jsou velmi tenké, přesto plně voděodolné.

Pevnost 2


Dřevo

Kouzlo dřevěných pracovních desek

 

Teplá a přirozená elegance dřeva je svůdná. Dřevo vypadá skvěla v kuchyních všeho stylu, dokonce i v super modrních. Extra silné - tento materiál je ohleduplný k životnímu prostředí a ještě odolný.


Stabilní přírodní kámen

 

Pracovní desky z přírodního působí luxusně v každé kuchyni. Tento extrémně robustní materiál je odolný teplu, teplotním šokům a téměř vždy i poškrábání. Kamená deska Vám vydrží dlouhá léta a bude vypadat stále skvěle.

Kámen


Keramika

Absolutně dokonalá keramika

 

Keramická pracovní deska je odolná vůči poškrábání, čistícím prostředkům a teplu. Tato deska dodá Vaší kuchyni lesk a šarm. Díky široké nabídce pracovních desek Vám můžeme nabídnout to, co si budete přát.


Noblessa 3D Xtra plán

 

Dekory pro noblessa Xtra pracovní desky mají neuvěřitelnou 3D povrchovou strukturu. Tato struktura vytváří autentický přírodní vzhled kamene. Pracovní deska o síle 38 mm je vytvořena sedmi vrstvami včetně 1,2 mm silného laminátového povrchu. Xtra 3D dekory jsou v nabídce také v síle 16 mm.

Noblessa 3DMáte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.Copyright © 2021 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz