Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Úvod  » kuchyně  » vybavení kuchyní

Vybavení kuchyní

Pracovní desky

Pracovní desky

 

Pracovní deska podtrhne styl Vaší kuchyně. A protože musí odolávat teplotním šokům, škrábancům, páře nebo čistícím prostředkům, musí být vyrobena z odolných a kvalitních materiálů. Materiály prémiové kvality dovolují Noblessa vyrábět odolné desky při zachování dokonalého vzhledu tak, aby ladily s Vaší vysněnou kuchyní.

 

 

Více o pracovních deskách


Kuchyňské osvětlení

 

Kuchyně Noblessa se halí do světla. Kromě toho, že na přípravu jídla dobře vidíte, umocňuje osvětlení celkový dojem z kuchyně a vytváří v ní příjemnou domácí atmosféru. Naši poradci dokonale ovládají hru světel a dokážou Vás inspirovat při výběru osvětlení, které se bude nejlépe hodit do Vaší kuchyně.

 

 

Více o kuchyňském osvětlení

Kuchyňské osvětlení


 Obklady

Obklady

 

Styl Vaší kuchyně nic nedoplní tak, jako vhodně zvolený obklad. V prostoru mezi pracovní deskou a závěsnými skříňkami chrání zdi, působí jako dekorativní prvek a poskytuje místo pro kuchyňské náčiní a nádobí. Standardizované či na míru? S motivem, v plné barvě či kontrastní? Poradci Noblessa Vám poradí s výběrem.

 

 

Více o obkladech


Úchytky a madla

 

V Noblessa si potrpíme na detaily. Úchytka není jen technickým prvkem. Výběr úchytek může změnit vzhled celé Vaší kuchyně. Výběr úchytek je zásadní, protože dokáží vzhled kuchyně dokonale dotvořit, ale také pokazit. Úchytky mohou být nenápadné, zářit originalitou nebo zcela chybět.

 

 

Více o úchytkách a madlech

Úchytky a madla


logo-zapati.png (2 KB)

 

 

Best German Kitchens s.r.o.

 

Rohanské nábřeží 693/10

 

186 00 Praha 8 - Karlín

 

IČ: 02028620, DIČ: CZ02028620

 

 

 

Kontakt:

 

Tel: +420 601 164 556

 

E-mail: praha@noblessa.com

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 9:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO

 

Sociální sítě:

 

facebook.png (979 b)    instagram.png (1 KB)

 

 

Sjednat schůzku

 

.