Úvod  » váš projekt


CHCI NÁVRH KUCHYNĚ

Váš projekt krok za krokem.

Návrh Vaší kuchyně, který bude odpovídat Vašim představám, přáním a potřebám, to je náš cíl. Díky snaze našich proškolených a zkušených poradců Vám můžeme poskytovat podporu při tvorbě Vaší vysněné kuchyně. Navrhování krok za krokem se pro Vás stane potěšením.

1

Noblessa - nechte se inspirovat

 

Nahlédněte do našich katalogů nebo projděte naši internetovou prezentaci a nechte se okouzlit různými styly moderních kuchyní. Kontaktujte našeho nejbližšího poradce noblessa. Rádi Vám budeme oporou při tvorbě Vašeho vlastního projektu. Využijte naše znalosti a dovednosti k dosažení nejlepší kuchyně právě pro Vás.


2

Osobní konzultace

 

Při osobní schůzce v našem obchodě se sejdete s profesionálním poradcem noblessa. Ten Vám poskytne maximální možnou podporu při hledání nejlepších řešení pro Vaši kuchyň.


3

Společně změníme Váš sen ve skutečnost

 

Společně s Vaším poradcem vyberete uspořádání kuchaně, které bude nejlépe odpovídat Vašim potřebám, zvykům a životnímu stylu. Váš poradce je tu, aby vyslechl Vaše plány a navrhl nejlepší možné řešení právě pro Vás.

 

Naše kuchyně


4

Vaše kuchyně à la carte

 

Pracovní desky, úchytky a madla, spotřebiče, osvětlení,.... Každý detail je důležitý. Váš poradce využije všechny své znalosti, aby Vám nabídl nejlepší řešení pro Vás. Vaše kuchyně musí sedět Vám, pak bude dokonalá.

 

Naše spotřebiče


5

3D prohlídka, jako byste už byli u Vás v kuchyni

 

Pracujeme s 3D softwarem, abychom byli schopni pohotověji reagovat na Vaše požadavky. Vy máte díky tomu možnost si přesněji představit výsledný vzhled Vaší kuchyně. Můžete si kuchyň prohlížet a procházet se jí dříve než projekt odsouhlasíte.


6

Doprava a instalace

 

Konečně, všechno teď uvidíte na vlastní oči u sebe doma. Naši zkušení odborníci kuchyň přivezou a namontují, zapojí všechny přístroje. Vy jen počkáte a můžete zvědavě nakukovat, jak se vaše vysněná kuchyň mění ve skutečnost až do posledních detailů.Máte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.Copyright © 2022 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz