Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Úvod  » o nás  » váš projekt krok za krokem

Váš projekt krok za krokem

Návrh Vaší kuchyně, který bude odpovídat Vašim představám, přáním a potřebám, to je náš cíl. Díky snaze našich proškolených a zkušených poradců Vám můžeme poskytovat podporu při tvorbě Vaší vysněné kuchyně. Navrhování krok za krokem se pro Vás stane potěšením.

1.jpg (6 KB) 2.jpg (6 KB) 3.jpg (7 KB) 4.jpg (7 KB) 5.jpg (8 KB) 6.jpg (6 KB)

Nechte se inspirovat

1   Noblessa - nechte se inspirovat

 

Nahlédněte do našich katalogů nebo projděte naši internetovou prezentaci a nechte se okouzlit různými styly moderních kuchyní. Kontaktujte našeho nejbližšího poradce Noblessa. Rádi Vám budeme oporou při tvorbě Vašeho vlastního projektu. Využijte naše znalosti a dovednosti k dosažení nejlepší kuchyně právě pro Vás.

2   Osobní konzultace

 

Při osobní schůzce se v našem obchodě sejdete s profesionálním poradcem Noblessa. Ten Vám poskytne maximální možnou podporu při hledání nejlepších řešení pro Vaši kuchyň.

 

Sjednat si schůzku

 

Osobní konzultace

Změníme Váš sen ve skutečnost

3   Společně změníme Váš sen ve skutečnost

 

Společně s Vaším poradcem vyberete uspořádání kuchyně, které bude nejlépe odpovídat Vašim potřebám, zvykům a životnímu stylu. Váš poradce je tu proto, aby vyslechl Vaše plány a navrhl nejlepší možné řešení přímo pro Vás.

 

Naše kuchyně

4   Vaše kuchyně je Vaše volba

 

Pracovní desky, úchytky a madla, spotřebiče, osvětlení,.... Každý detail je důležitý. Váš poradce využije všechny své znalosti, aby Vám nabídl to nejlepší řešení. Vaše kuchyně Vám musí sedět, jedině tak bude dokonalá.

 

Vybavení kuchyní

 

Vaše kuchyně je Vaše volba

3D prohlídka

5   3D prohlídka - jako byste už byli u Vás v kuchyni

 

Pracujeme s 3D softwarem, abychom byli schopni pohotověji reagovat na Vaše požadavky. Vy máte díky tomu možnost si přesněji představit výsledný vzhled Vaší kuchyně. Můžete si kuchyň prohlížet a procházet dříve, než projekt odsouhlasíte.

6   Doprava a instalace

 

Konečně! Všechno teď uvidíte na vlastní oči u sebe doma. Naši zkušení odborníci kuchyň přivezou, namontují a zapojí všechny přístroje. Vy jen počkáte a můžete zvědavě nakukovat, jak se Vaše vysněná kuchyň mění ve skutečnost až do posledních detailů.

 

Naše kvality

6-doprava-instalace.jpg (98 KB)logo-zapati.png (2 KB)

 

 

Best German Kitchens s.r.o.

 

Rohanské nábřeží 693/10

 

186 00 Praha 8 - Karlín

 

IČ: 02028620, DIČ: CZ02028620

 

 

 

Kontakt:

 

Tel: +420 601 164 556

 

E-mail: praha@noblessa.com

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 9:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO

 

Sociální sítě:

 

facebook.png (979 b)    instagram.png (1 KB)

 

 

Sjednat schůzku

 

.