Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Úvod  » kuchyně  » kuchyňské spotřebiče  » kuchyňské spotřebiče liebherr

Kuchyňské spotřebiče LIEBHERR

liebherr.jpg (11 KB)

Vestavné spotřebiče pro domácnost

Vestavné kombinované chladničky a mrazničky vybavené fascinujícími inovativními technologiemi jsou koncipovány pro dokonalou integraci do vaší kuchyně, čemuž napomáhá i jejich dostupnost v mnoha velikostech pro rozmanité prostory. Při vývoji řady vestavných produktů klade firma Liebherr obzvláštní důraz na zapracování funkcí a vybavení vyvinutých dle požadavků zákazníka, a proto ve výsledku vestavné spotřebiče nabízejí celou řadu mnohoúčelových prvků splňujících rozmanité požadavky na uchovávání potravin a nápojů.

Chladničky Liebherr

Chladničky

Spousta špičkových vlastností pro mimořádné pohodlí

 

Vestavné chladničky Liebherr přicházejí s množstvím promyšlených vlastností. Jsou vhodné pro výklenky měřící 88–178 cm a jsou dostupné s dvířky s pevným nebo posuvným uchycením nebo také s dekorativními obklady. Chladničky Liebherr jsou vždy ohromujícím doplňkem každé kuchyně a jsou také působivě úsporné. SoftSystem zaručuje jemné zavření dvířek, i pokud jsou dveřní police zcela zaplněny.

Kombinované chladničky a mrazničky

Flexibilně a dokonale integrovatelné do jakékoliv kuchyně.

 

Liebherr nabízí široký výběr úsporných kombinovaných chladniček s mrazničkou poskytujících vysokou úroveň pohodlí. Jsou dostupné v široké škále rozměrů, vhodné pro výklenky měřící 122 cm, 158 cm, 178 cm a 203 cm, a nabízí množství skvělých inovací, které zajisté uspokojí téměř každého zákazníka.

Kombinované chladničky a mrazničky Liebherr

Mrazničky Liebherr

Mrazničky

Snadná instalace a excelentní energetická účinnost

 

Liebherr nabízí širokou škálu vestavných mrazniček, vhodných pro výklenky měřící 72 cm, 88 cm, 140 cm a 178 cm. Technologie NoFrost znamená, že tyto mrazničky nemusí být odmrazovány. Úsporné LED diody zajišťují jasné, příjemné osvětlení vnitřku mrazničky a přispívají k mimořádné energetické účinnosti spotřebiče.

 

Vinotéky

Vestavné chladničky na víno

 

Správná teplota hraje velkou roli při vychutnávání vína - a to platí jak pro teplotu dlouhodobého skladování, tak pro teplotu podávání. Chladničky na víno a chladničky na víno s více teplotními zónami poskytují dokonalá úložná řešení – nabízejí klima, ve kterém mohou být vína skladována za přesně řízených podmínek a ve kterém jsou chráněna proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí. Vestavné chladničky na víno Liebherr mohou být snadno integrovány do již existujících kuchyní, neboť jsou dostupné v několika rozměrech a s několika dveřními systémy.

 

Vinotéky Liebherr


logo-zapati.png (2 KB)

 

 

Best German Kitchens s.r.o.

 

Rohanské nábřeží 693/10

 

186 00 Praha 8 - Karlín

 

IČ: 02028620, DIČ: CZ02028620

 

 

 

Kontakt:

 

Tel: +420 601 164 556

 

E-mail: praha@noblessa.com

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 9:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO

 

Sociální sítě:

 

facebook.png (979 b)    instagram.png (1 KB)

 

 

Sjednat schůzku

 

.