Úvod  » kuchyně  » kuchyně look


CHCI NÁVRH KUCHYNĚ

Kuchyně Look

Nadčasová moderní kuchyně, která se hodí i na chalupu.

 

Pokud hledáte vůni staré chalupy a zároveň nádech moderny, kuchyně LOOK je přesně pro vás. Klasická a přesto velice moderní, je tato nadčasová kuchyně .Lehký a jednoduchý design, dokonale zapadá do  prostoru. Jeho břidlicově šedé lakované laminátové dvířka, jsou také k dispozici v barvě savana a alpské bílé, výběrem úchytek můžeme proměnit kuchyň na tradiční anglickou venkovskou chatu. Celkový design je vylepšen kamennými pracovními deskami. Ostrůvek umístěn v centru kuchyně s přilehlým jídelním koutem, je ideální místo pro společné chvíle. Kuchyně je místo kde sdílíte radost se svými blízkými a přáteli, místo kde se budete cítit vždy příjemně, jako je například příjemná, rodinná a útulná chaloupka.

 

Look

Osvětlení a přehlednost

 

Kvalita kuchyní se ukazuje i v malých detailech. Stylové a velmi praktické prosklené boky v zásuvkách Vám zajistí perfektní přehlednost.

Osvětlení


Skladování

Skladujte potraviny a udržujte je vždy čerstvé

 

Uložení čerstvých potravin, jako je ovoce a zelenina do kuchyňských skříní a zásuvek nebylo nikdy jednodušší. Možné to je díky Pantryboxu, který je přímo integrován do jedné ze spodních zásuvek. Box s rukojetí a víčkem bude udržovat vaše potraviny vždy čerstvé.


Moderní dům

Moderní dům s nádechem venkovské chalupy

 

Noblessa, to je když skloubíte luxus, styl a technologii v jedno. Automatika je nedílnou součástí našich kuchyní. Osvětlení v horních skřínkách lze snadno propojit a ovládat pomocí aplikací nebo digitálních ovládacích prvků, které přemění moderní chatu na inteligentní dům.


Druhy materiálu a barev

 

Celkově je v našem sortimentu k dispozici 77 druhů dvířkoviny, navrženy v rozsáhlé paletě barev, s povrchem od matné až po ultrajemný lesk. Veškeré použité materiály, jako je lak a sklo se přizpůsobí všem vašim potřebám.

 

Zjistit více

Materiály


Kuchyňské spotřebiče

Elektrické spotřebiče 

Jsou nedílnou součástí Vaší kuchyně. Kromě toho, že nabízejí pohodlí a funkčnost, dodávají také design místnosti. Přijďte se poradit s našimi odborníky, kteří vám poskytnou pomoc a rady od A až do Z.

 

Zjistit více

Je to všechno v detailech

Doplňky 

Kuchyně je v první řadě odrazem sebe sama. Chceme, aby byla osobní, jedinečná a v souladu s naším vkusem. Existuje mnoho doplňků, které můžete použít k oživení Vaší kuchyně.

 

Zjistit více


Máte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.Copyright © 2022 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz