Úvod  » kuchyně  » kuchyně scala line n


CHCI NÁVRH KUCHYNĚ

Kuchyně Scala Line N

Příjemné otevření kuchyně s centrálním ostrůvkem.

 

Tato kuchyň je ideální pro lehké minimalistické interiéry a potěší milovníky tohoto stylu. Přední dvířka a pracovní deska ve světle šedé reprodukci betonu udávají charakter prostoru. Absence úchytek posiluje elegantní a rafinovaný design této otevřené kuchyně. Souvislé linky jsou zvýrazněny pultem integrovaným přímo do centrálního ostrůvku. Tento masívní snídaňový bar v dekoru dřeva kontrastuje se světle šedým betonem, který zdůrazňuje architektonický charakter kuchyně. Kuchyň je praktická a snadno se vejde do každého prostoru. Můžete kombinovat různé skříně podle vašich potřeb. Svoboda designu kuchyně, která je koncipovaná jako obývací pokoj.

 

Scala Line N

Extra velké úložiště

 

Umístěná pod pracovní deskou, poloha SmartCube je ideální pro vystavení všech vašich oblíbených předmětů a nástrojů. Snadno přístupný, mimořádně velký výklenek zvyšuje hodnotu celkového designu a je dokonale integrovaný do dispozice této otevřené kuchyně.

Extra velké úložiště


Kontrasty

Jedinečné kontrasty

 

Na jedné straně je pracovní deska Slim Line v betonovém vzhledu o tloušťce pouhých 16 mm. Na druhé straně kuchyňský pult a snídaňový bar, silný 100 mm v dekoru dubu. Celý design vytváří jedinečný, teplý a silný kontrast.


Chytré osvětlení osvětluje úložné prostory

 

Prosklenné skříňky s osvětlením LED přidávají hloubku k zavěšeným policím. Obě osvětlují úložné prostory a přináší do celé kuchyně příjemnou atmosféru. Návrh vaší kuchyně je dokonalý a do vašeho domova dodává wow faktor.

Chytré osvětlení


Dvířka Scala LineN

Druhy materiálu a barev

 

Celkově je v našem sortimentu k dispozici 77 druhů dvířkoviny, navrženy v rozsáhlé paletě barev, s povrchem od matné až po ultrajemný lesk. Veškeré použité materiály, jako je lak a sklo se přizpůsobí všem vašim potřebám.

 

Zjistit více


Kuchyňské spotřebiče

Elektrické spotřebiče 

Jsou nedílnou součástí Vaší kuchyně. Kromě toho, že nabízejí pohodlí a funkčnost, dodávají také design místnosti. Přijďte se poradit s našimi odborníky, kteří vám poskytnou pomoc a rady od A až do Z.

 

Zjistit více

Je to všechno v detailech

Doplňky 

Kuchyně je v první řadě odrazem sebe sama. Chceme, aby byla osobní, jedinečná a v souladu s naším vkusem. Existuje mnoho doplňků, které můžete použít k oživení Vaší kuchyně.

 

Zjistit více


Máte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.Copyright © 2022 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz