Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Úvod  » kuchyně  » kolekce kuchyní

Kolekce kuchyní

Divine

Kuchyně Divine:

když se snoubí elegance se střídmostí

 

iko3.png (936 b)iko4.png (750 b)

 

Kuchyně Divine se vyznačují osvědčenými vlastnostmi, současným minimalismem a čistou přirozeností. Surové materiály a souznění dřeva s kovem, to jsou přednosti industriálního designu, který dodá vaší kuchyni nádech newyorského loftu.

Tato prostorná kuchyň působí díky svému současnému minimalistickému designu svěže a vyváženě. Model Divine volně přechází v obývací pokoj, a nabízí tak rozlehlý prostor, kde můžete trávit příjemné chvilky se svými blízkými.

 

Kuchyň má osvědčený styl, je doplněna barovým stolkem a nabízí bohatý počet úložných prostor, které vám zjednoduší život.

 

Cena kuchyně bez spotřebičů: od 150.000,- Kč bez DPH

 

Více o Divine

Kuchyně Esprit:

průkopník inovací

 

iko1.png (790 b)iko9.png (739 b)iko10.png (830 b)iko11.png (846 b)iko12.png (812 b)

 

S touto kuchyní objevíte avantgardní styl, který zahrnuje to nejlepší z moderních technologií a propojených spotřebičů. Model Esprit je určen pro milovníky inovací a technologií.

Kuchyň je promyšlena do nejmenšího detailu a z elektrospotřebičů se v ní najednou stávají skuteční každodenní pomocníci. Využívá účinné systémy, jejichž cílem je pracovat efektivně a ušetřit vám co nejvíce času. Chytré vybavení je rozloženo v čistém a otevřeném, intiutivně rozvrženém prostoru, abyste se v kuchyni co nejlépe vyznali. Propojené elektrospotřebiče vám usnadní každodenní život. Každé ráno se můžete probouzet vůní čerstvě připravené kávy nebo si na svém smartphonu zkontrolovat, jestli je potřeba nakoupit, a to díky aplikacím propojeným s lednicí.

Kuchyň Esprit v sobě propojuje to nejlepší z technologií, které vám usnadní život, a vy se zatím můžet nechat unášet její elegancí.

 

Cena kuchyně bez spotřebičů: od 120.000,- Kč bez DPH

 

Více o Esprit

Esprit

Iconic

Kuchyně Iconic:

když se propojí brutalismus s elegancí materiálů

 

iko13.png (738 b)

 

V této kuchyni naleznete prvky industriálního designu. Tento model si vás podmaní svou kreativitou v kombinování materiálů a atypických ozdobných prvků. Dodá místnosti nádech typického neworského loftu. Surové materiály ze dřeva a kovu jsou zvýrazněny přesnými kontrastními liniemi. Ty pak zjemňuje osvětlení, které dá vyniknout prostoru. Tuto kuchyň v osvědčeném stylu tvoří funkční ostrůvek se stolem, dřezem a prostorem k přípravě pokrmů. Navíc je vybavena spoustou osvětlených poliček, které podtrhují ozdobné prvky a design. Barový stolek vybízí k trávení času ve společnosti. Všechno je na milimetr i gram přesné.

 

Snadno si místnost představíte jako kuchyň pečlivého architekta, v níž se snoubí praktičnost s příjemným trávením času i přesnost s ležérností.

 

Cena kuchyně bez spotřebičů: od 150.000,- Kč bez DPH

 

Více o Isonic

Kuchyně Look:

nadčasový rustikální styl

 

iko1.png (790 b)iko12.png (812 b)

 

Hledáte-li půvab spojený s komfortem, kuchyň Look je stvořena přímo pro Vás. Tato nadčasová kuchyň Vás upoutá svým rustikálním ale rafinovaným stylem.

 

Světlé tóny se skvěle přizpůsobí prostoru. Lakovaná laminátová dvířka v barvě břidlicově šedé jsou k dispozici rovněž v provedení alpské bílé a s madly s patinovaným dekorem. Kuchyně v tradičním stylu anglického venkova tak získá dynamiku. Půvab podtrhne pracovní deska v dekoru přírodního vápence. Ostrůvek umístěný uprostřed a přiléhající jídelní zóna Vás zvou k příjemným zážitkům.

Look je více než jen rodinná útulná kuchyň. Je to místo, kde se budete rádi setkávat a kde budete díky velké pracovní ploše rádi vařit.

 

Cena kuchyně bez spotřebičů: od 200.000,- Kč bez DPH

 

Více o Look

Look

Motion

Kuchyně Motion:

rafinovaná střídmost elegantní kuchyně

 

iko12.png (812 b)iko11.png (846 b)iko10.png (830 b)iko1.png (790 b)iko13.png (738 b)iko4.png (750 b)iko7.png (820 b)

 

V kuchyních Motion oceníte subtilnost a rafinovanost. Objevte elegantní kuchyň se střízlivými a čistými liniemi, která perfektně zapadne do moderních interiérů. A co má navíc? Super matná dvířka z lakovaného laminátu jsou nenápadná, atraktivní a příjemná na pohled i na dotek. Zde jsou v barvě hedvábné šedá, vybírat však můžete také horskou bílou, dekor savana, dekor aqua, břidlicovou šedou a černou. Nechte se zlákat verzí s úchyty či bez, nebo kombinací obojího. Ať už si vyberete kteroukoli z možností, kuchyně Motion Vám nabídne eleganci, střízlivost a nadčasovost. Elegance však neubírá na funkčnosti. Prostor a vybavení prémiové kvality jsou samozřejmostí. Dokazuje to americká lednička se samostatným prostorem na víno i barový pult s velmi odolnou deskou v dekoru dub Ontario, u kterého si není problém představit dát si sklenku vína s přáteli. Tento prostor Vám zpříjemní práci ve Vaší kuchyni. Kuchyně Motion to je opravdu příjemné místo k životu.

 

Cena kuchyně bez spotřebičů: od 120.000,- Kč bez DPH

 

Více o Motion

Kuchyně Passion:

elegance v šedém laku

 

iko12.png (812 b)iko1.png (790 b)iko10.png (830 b)iko11.png (846 b)iko9.png (739 b)

 

Kuchyň Passion: funkční, střízlivá, rafinovaná. Působivá kombinace elegance a hry světla, kterou umožňuje harmonické spojení čistých linií s lesklým lakem dvířek. Ostrůvek plní dvojí funkci, a to funkci pracovního prostoru a jídelního koutu a svým uspořádáním umocňuje pocit lehkosti. Dvířka hedvábně šedé barvy vytvářejí kontrast s dekorem dub Gladstone a keramickou pracovní plochou.

 

Kombinace materiálů přináší pocit luxusu a elegance. Celek je čistý, minimalistický a útulný. Buďte kreativní, u kuchyně Passion máte volnou ruku při výběru barevného provedení, vybírat můžete z barev jako je bílá, alpská bílá, magnolia, jemný písek a břidlicová šedá. Můžete se také rozhodnout pro systém otvírání dvířek bez úchytek, ten můžete vidět u kuchyně SENSATION.

 

Cena kuchyně bez spotřebičů: od 180.000,- Kč bez DPH

 

Více o Passion

Passion

Scala

Kuchyně Scala z šedého betonu:

praktická kuchyně s velkým počtem úložných prostor

 

iko1.png (790 b)iko11.png (846 b)iko13.png (738 b) iko8.png (1 KB)iko14.png (860 b)

 

Seznamte se s další verzí kuchyně Scala Line N. Je inspirována industriálním stylem, který se skvěle hodí do městského interiéru. Vzdejme hold betonu. Betonový povrch z šedé břidlice na pracovní desce, na skříňkách i po stranách kuchyně vytváří dojem dokonalé celistvosti. Vystupující nerezové úchytky pak svým kovovým nádechem prostor dokonale rozzáří. Komoda ve stejném provedení a integrovaný jídelní koutek vytvářejí v kuchyni příjemný prostor pro trávení volného času. A ladí zde skutečně vše: stůl a lavice mají stejné tvary a jsou ze stejných materiálů jako zbytek kuchyně, tvoří tak dokonale harmonickou pastvu pro oči. Vytvořený úložný prostor s využitím potravinových skříní je opravdu veliký. V kuchyni Scala máte prostor, ve kterém se můžete volně pohybovat a budete se zde cítit opravdu dobře.

 

Cena kuchyně bez spotřebičů: od 100.000,- Kč bez DPH

 

Více o Scala

Kuchyně Scala LINE N:

pohodlí otevřené kuchyně s barovým pultem

 

iko1.png (790 b)iko11.png (846 b)iko13.png (738 b)iko8.png (1 KB)iko14.png (860 b)

 

Tato otevřená kuchyně se nejlépe hodí do světlých městských a minimalistických prostor, kde nejvíce potěší milovníky tohoto stylu. Dvířka i pracovní plocha v dekoru betonové šedé vnášejí do místnosti jemnost a osobitost. Otevírání bez úchytek zdůrazňuje čistou přímočarou strukturu této otevřené kuchyně. Čistou linii kuchyně Scala Line N zvýrazňuje barový pult vestavěný přímo do ostrůvku. Tento masivní snídaňový bar v dekoru dřeva kontrastuje s betonovou světle šedou barvou a dává vyniknout architektuře celku. Hřejivý povrch barové desky v dekoru olejovaného dubu zaujme každého. Kuchyně Scala v betonově šedé s barovým pultem je nejen atraktivní, ale rovněž dokonale promyšlená. Je praktická a snadno splyne s každým prostorem. Dopřejte si volnost při plánování kuchyně a nakombinujte si různé prvky přesně podle svých potřeba a zvyklostí. Plánujte svůj životní prostor.

 

Cena kuchyně bez spotřebičů: od 120.000,- Kč bez DPH

 

Více o Scala Line-N

Scala LINE N

Sensation

Kuchyně Sensation:

to je harmonie bílé lakované kuchyně

 

iko12.png (812 b)iko5.png (834 b)iko6.png (739 b)iko11.png (846 b)iko1.png (790 b)

 

Objevte rafinovanou střídmost kuchyní Sensation, které vytvářejí čisté, klidné a světlé prostředí.

 

Přednostmi této kuchyně jsou jemné a zároveň strukturované linie, na reliéfu lehce zaoblené, i matně lakovaná dvířka dostupná s úchyty i bez. Samotný ostrůvek nabízí mnoho funkcí. Úložné prostory, pracovní zónu k mytí i vaření, ale díky minimalisticky vzdušnému prodloužení také jídelní kout. Tento středobod kuchyně je místem, kde se můžete s radostí setkávat, vařit, povídat si a trávit společně čas. Co se týče barev, paletě dostupných provedení je elegance vlastní: bílá, alpská bílá, magnolia, hedvábná šedá, jemný písek a břidlicová šedá. Můžete se rozhodnout i pro variantu kuchyně ve vysokém lesku (model Passion).

 

Cena kuchyně bez spotřebičů: od 150.000,- Kč bez DPH

 

Více o Sensation

Kuchyně Shape:

harmonické spojení klasického vkusu s moderními prvky

 

iko11.png (846 b)iko1.png (790 b)iko6.png (739 b)

 

Kuchyň Shape na vás dýchne minulostí, harmonicky v sobě spojuje klasický vkus s moderními prvky. Na každého, kdo do kuchyně vstoupí, zapůsobí svou vřelou atmosférou.

Ve středu kuchyně stojí velký rodinný stůl a vybízí k setkání s vašimi nejdražšími. Na tomto kousku ocení milovníci kuchyní rozličné úložné prostory, které vám usnadní život, i prostor pro přípravu těch nejdůmyslnějších pokrmů! Model je zhotoven v klasickém stylu, ale nebrání se ani novým tendencím v oblasti designových materiálů, stále si však zachovává pohostinnou atmosféru. V dokonalé harmonii se zde snoubí vysoce kvalitní materiály jako mramor, dřevo a nerezová ocel. I vybavení je v ohromující kvalitě, a tak si zde uvaříte jako v proslulé restauraci oceněné hvězdičkami. Zároveň je zárukou elegantní a propracované kuchyně.

 

Cena kuchyně bez spotřebičů: od 200.000,- Kč bez DPH

 

Více o Shape

Shape

Spirit

Kuchyně Spirit:

moderní a elegantní kuchyně v barvě břidlice

 

iko1.png (790 b)iko11.png (846 b)

 

Objevte novou kuchyň Spirit. Dvířka jsou k dispozici s úchyty i bez. Boční panely v dekoru břidlice nechávají dokonale vyniknout jemnou kresbu a půvab přírodního kamene. A to nemluvíme o pracovní desce z materiálu Xtra, který reprodukuje šarm a eleganci přírodní břidlice. Tuto břidlicovou kuchyni střízlivých linií dokresluje osvětlení, které vytváří příjemné útulné prostředí. Každý detail podtrhuje světlo pod nástěnnými prvky, které se rozptyluje po pracovních plochách.

 

Aby byla kuchyň ještě prosvětlenější a kontrastovala s kamenným povrchem, hraje v části barového pultu prim hřejivé dřevo.

 

Cena kuchyně bez spotřebičů: od 150.000,- Kč bez DPH

 

Více o Spirit

Kuchyně Surf:

potěšení z kuchyně v městském stylu

 

iko6.png (739 b)

 

Hledáte otevřený, čistý a moderní interiér? Zaměřte se na řadu kuchyní Surf, která nabízí městské kuchyně, zde se středovým ostrůvkem. Kuchyně Surf Vás přenese do prostorného loftu, kde se staré potkává s moderním – a výsledek stojí za to.

Tato kuchyně se středovým ostrůvkem a vyladěnými kontrasty je kuchyně s charakterem. Dokládají to designově čistá dvířka s úchytkami zapuštěnými v reliéfu s šedými povrchy; dřevěné zásuvky a cihlové zdi. Elegantní čelní plochy se zafrézovanými úchyty a navíc tenké police vytvářejí vzdušnou kombinaci a kuchyň prosvětlují. Světlost je podpořená bílými dvířky, která jsou k dispozici v lesklém či matném provedení u modelu „wave”. Světlá dvířka přinášejí do této otevřené kuchyně harmonii a vyváženost.

 

Cena kuchyně bez spotřebičů: od 250.000,- Kč bez DPH

 

Více o Surf

Surf

Tempo

Kuchyň Tempo:

elegantní černě lakované kuchyně

 

iko4.png (750 b)iko5.png (834 b)iko6.png (739 b)

 

Kuchyň Tempo v elegantním spojení městského a venkovského stylu perfektně zapadne do každého interiéru. 

Propracovaná matně černá dvířka s černými madly a prosklená dvířka vytvářejí perfektní kombinaci v jednotném dekoru. Všudypřítomnou černou oživuje dřevěná pracovní deska. Zdůrazněné jsou rafinované industriální rysy této kuchyně.

 

Sestavte si sami kuchyňskou linku na míru - černě lakovaná plná či prosklená dvířka a úložné prostory, můžete se rozhodnout i pro jiné barevné schéma, které bude více slušet venkovskému prostředí, například alpská bílá či magnólie.

 

Cena kuchyně bez spotřebičů: od 200.000,- Kč bez DPH

 

Více o Tempo


logo-zapati.png (2 KB)

 

 

Best German Kitchens s.r.o.

 

Rohanské nábřeží 693/10

 

186 00 Praha 8 - Karlín

 

IČ: 02028620, DIČ: CZ02028620

 

 

 

Kontakt:

 

Tel: +420 601 164 556

 

E-mail: praha@noblessa.com

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 9:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO

 

Sociální sítě:

 

facebook.png (979 b)    instagram.png (1 KB)

 

 

Sjednat schůzku

 

.