Úvod  » kuchyně  » kuchyně passion


CHCI NÁVRH KUCHYNĚ

Kuchyně Passion

Elegance šedé lakované kuchyně.

 

Elegance a funkčnost zároveň. Propojit harmonii s hrou světla, elegantních linií a vysoce lesklých lakovaných dvířek to přesně je kuchyně PASSION. Ostrůvek je navržen do dvou částí. Pracovní část na přípravu potravin a jídelní prostor na rohu kuchyně, to kuchyni dodává její lehkost. Směs materiálů dodává kuchyni luxus.  Hedvábně šedé lakované dvířka kontrastují s imitací dubu Gladstone a keramickou deskou. Celý prostor působí minimalisticky, elegantně a příjemně. Kuchyně Passion je možná dodání v barvě bílá, alpská bílá, krémová, barva písku , šedá.  Pokud máte rádi jednoduchost bez rušivých elementů lze volit bezúchytkový systém. (můžete vidět u kuchyně SENSATION).

 

Passion 

Úložný prostor a jednoduchý vzhled

 

Úzká skřínka se sklopnými dvířky v barovém stylu je ideální pro bezpečné skladování sklenic a lahví. Lehká a stylově jednoduchá nenásilně zapadne do prostoru a poskytuje snadný přístup ke všemu, co potřebujete k přípravě nápojů pro vaše hosty.

Úložný prostor


Praktická kuchyně

Skrytá a tak praktická


Celá řada chytrých nápadů se skrývá za dvířky. Skříň Cargo nabízí řadu možností ukládání věcí,  prostor můžete uspořádat pomocí individuálního řešení uvnitř skříně. Snadný přístup tak umožní naprosto skvělou dostupnost všech věcí uložených ve skříni.


Smysl pro detail


Tyto praktické zásuvky nabízejí dostatek úložného prostoru. Systémy integrovaného uspořádání, vyrobené z kvalitního dřeva, snadno udrží pořádek ve vašich zásuvkách. Integrované osvětlení doplní každý zásuvky a každý uložený prvek je viditelný na první pohled.

Smysl pro detail


Materiály

Druhy materiálu a barev

 

Celkově je v našem sortimentu k dispozici 77 druhů dvířkoviny, navrženy v rozsáhlé paletě barev, s povrchem od matné až po ultrajemný lesk. Veškeré použité materiály, jako je lak a sklo se přizpůsobí všem vašim potřebám.

 

Zjistit více


Kuchyňské spotřebiče

Elektrické spotřebiče 

Jsou nedílnou součástí Vaší kuchyně. Kromě toho, že nabízejí pohodlí a funkčnost, dodávají také design místnosti. Přijďte se poradit s našimi odborníky, kteří vám poskytnou pomoc a rady od A až do Z.

 

Zjistit více

Je to všechno v detailech

Doplňky 

Kuchyně je v první řadě odrazem sebe sama. Chceme, aby byla osobní, jedinečná a v souladu s naším vkusem. Existuje mnoho doplňků, které můžete použít k oživení Vaší kuchyně.

 

Zjistit více


Máte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.Copyright © 2022 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz