Úvod  » kuchyně  » kuchyně surf


CHCI NÁVRH KUCHYNĚ

Kuchyně Surf

Kuchyně s nádechem města.

 

Potěšení z kuchyně s městským stylingem.

Hledáte otevřený, jednoduchý a moderní interiér? Podívejte se blíže na kuchyni SURF. Otevřený prostor s přiznaným půdním prostorem se kombinují staré a moderní styly naprosto dokonale. Kontrastní vlastnosti této kuchyně s ostrůvkem dodávají kuchyni osobitost. Důkazem toho jsou lehké a elegantní čelní plochy se zafrézovanými úchytky, které jsou snadno ovladatelné a přesto neruší celkový design jednoduchosti. S kombinací dřevěnými zásuvkami je tento způsob naprosto perfektní. Celkový design uceluje cihlová zeď. Panely a dekorativní police vytvářejí světlejší, jasnější pocit. Tyto zvolené světlé barvy dávají této otevřené kuchyni harmonický pocit rovnováhy.

 

Surf

Síla přírody

 

Pracovní deska Xtra téměř dokonale imituje šedou břidlici, je to téměř skutečný dotek přírody, lze použít i v tloušťce pouhých 16 mm ve verzi Slim Line. Se svými bočními panely ve stejném dekoru se stane ostrůvek hlavním prvkem vaší kuchyně.

Příroda


Skladování

Praktické skladování

 

Inspirováno skříňkami lékárníků, je tato výsuvná skříňka dokonalým řešením. Nejen že poskytuje dostatek úložného prostoru ,ale skladovací jednotky se otevírají jedním pohybem.


Moderní design


Masivní dubové panely v otevřených zásuvkách vám kuchyň směrem do obývacího pokoje naprosto zútulní a dodá jednoduché ploše šmrnc. Panely jsou možné také v provedení matném nebo černém skle pro dokonalejší styl.

Design


Dvířka Surf

Druhy materiálu a barev

 

Celkově je v našem sortimentu k dispozici 77 druhů dvířkoviny, navrženy v rozsáhlé paletě barev, s povrchem od matné až po ultrajemný lesk. Veškeré použité materiály, jako je lak a sklo se přizpůsobí všem vašim potřebám.

 

Zjistit více


Kuchyňské spotřebiče

Elektrické spotřebiče 

Jsou nedílnou součástí Vaší kuchyně. Kromě toho, že nabízejí pohodlí a funkčnost, dodávají také design místnosti. Přijďte se poradit s našimi odborníky, kteří vám poskytnou pomoc a rady od A až do Z.

 

Zjistit více

Je to všechno v detailech

Doplňky 

Kuchyně je v první řadě odrazem sebe sama. Chceme, aby byla osobní, jedinečná a v souladu s naším vkusem. Existuje mnoho doplňků, které můžete použít k oživení Vaší kuchyně.

 

Zjistit více


Máte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.Copyright © 2022 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz