Úvod  » kuchyně  » kuchyně tempo


CHCI NÁVRH KUCHYNĚ

Kuchyně Tempo

Černá lakovaná kuchyně, která mluví sama za sebe.


Kuchyně TEMPO propojí městský a venkovský styl a tím se dokonale hodí do každého domova. Matné černé dvířka jsou doplněny o černé úchytky. Horní dvířka skříněk jsou vyplněny ze saténového matného skla, které už samotné působí jako perfektní dekorace. Všudypřítomnou černou barvu jsme doplnili dřevěnými pracovními deskami a tím vytvoříme útulný prostor. Je jen na vás, jak bude kuchyň vypadat. Můžeme použít lesklý materiál nebo i matný, prosklené nebo plné dvířka, dokonce si můžete zvolit jinou barvu, jako je alpská bílá nebo slonová kost  a vytvořit tak elegantnější styl.

 

Tempo

Praktický a moderní úložný prostor

 

Víc než pouhý úložný prostor, nabízejí otevřené tabulové skřínky.

Můžete nejen uložit vaše oblíbené nádobí, ale zároveň poslouží i jako dekorace. Každý prvek má své místo a vše je hned po ruce.

Úložný prostor


Regály

Jednoduché závěsné regály

 

Pokud hledáte ještě více úložného prostoru jsou právě tyto police SmartCube v černém hliníku ideální do vaší kuchyně. Jeho industriální design udělá kuchyň ještě stylovější. Skloubili jsme eleganci a industriál a tím vznikl plně funkční stylový úložný prostor. Budete mít přístup ke všemu, co právě potřebujete.


Souhra materiálů

 

Matné černé dvířka doplníme o pracovní desku z masivního dřeva. Úžasný kontrast těchto materiálů udělá z kuchyně TEMPO něco jedinečného a originálního.

Souhra materiálů


Dvířka Tempo

Druhy materiálu a barev

 

Celkově je v našem sortimentu k dispozici 77 druhů dvířkoviny, navrženy v rozsáhlé paletě barev, s povrchem od matné až po ultrajemný lesk. Veškeré použité materiály, jako je lak a sklo se přizpůsobí všem vašim potřebám.

 

Zjistit více


Chytře využitý prostor

 

Celý prostor je zde optimalizován. Tato kuchyně je funkční ve všech prostorách - dokonce i v nejvzdálenějších koutech. Skříně jsou navrženy s posuvným úložným prostorem, takže šetří nejen vaše hrnce, pánve a další nádobí, ale také šetří hlavně místo.

Prostor


Kuchyňské spotřebiče

Elektrické spotřebiče 

Jsou nedílnou součástí Vaší kuchyně. Kromě toho, že nabízejí pohodlí a funkčnost, dodávají také design místnosti. Přijďte se poradit s našimi odborníky, kteří vám poskytnou pomoc a rady od A až do Z.

 

Zjistit více

Je to všechno v detailech

Doplňky 

Kuchyně je v první řadě odrazem sebe sama. Chceme, aby byla osobní, jedinečná a v souladu s naším vkusem. Existuje mnoho doplňků, které můžete použít k oživení Vaší kuchyně.

 

Zjistit více


Máte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.Copyright © 2022 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz