Úvod  » kuchyně  » kuchyně motion


CHCI NÁVRH KUCHYNĚ

Kuchyně Motion

Rafinovanost a styl elegantní kuchyně.

 

Objevte tuto elegantní kuchyni s čistými, stylovými liniemi: vypadá skvěle v uváženě zdobených moderních domech. Něco navíc? Čelní plochy z lakovaného laminátu jsou super-matné, takže jsou nenápadné, atraktivní a nádherné, pro pohled i dotyk. Zobrazeny jsou v hedvábně šedé barvě, jsou také k dispozici v dalších barvách: alpská bílá, magnolie, aqua, šedá a černá. Nechte se zlákat, rozhodněte se pro úchytky nebo bez. Ať už je vaše volba jakákoli, Motion je elegantní, sofistikovaná kuchyně, která je naprosto nadčasová. Jen proto, že je elegantní, neznamená, že není praktická. Prostor a špičková kvalita vybavení jsou v souladu s touto výzvou: americká lednička má oddělený prostor pro víno a pevný denní snídaňový bar z materiálu reprodukce dub Ontario je ideální pro zábavu. Kuchyňská linka se snídaňovým barem, kde si můžete představit, že si hosté pokládají pohár vína. Prostor vyhrazený pro zábavu.

 

Motion

Prosklený systém na dekorace

 

Pod pracovní plochou najdete osvětlené tabulové výsuvy se skleněnými panely. Místo, kde si můžete prohlížet své nejkrásnější věci a současně je mít uloženy v bezpečí. Tyto dekorativní předměty budou prezentovány jako drahocenné klenoty ve výloze, to udělá vaši kuchyň velmi elegantní.

Prosklení


Otevírání

Jemné otevírání a zavírání

 

Stejně jako všechny kuchyňské zásuvky, posuvné dveře a závěsy, tak prvky, které tvoří kuchyň MOTION, jsou opatřeny integrovaným tlumením. Takže se všechny zavírají jemně a tiše. Tato kuchyň je prostě propracovaná do posledního nejmenšího detailu.


Nábytek přizpůsobený Vašemu obytnému prostoru

 

Otevřená kuchyň je světlá, vzdušná a prostorná. Zavěšené skříňky tvoří dokonalé spojení mezi kuchyňkou a obývacím pokojem. S dřevěnými detaily kombinuje eleganci a pocit tepla. Skříňka je  ideální pro ukládání dalšího kuchyňského vybavení.

Nábytek


Materiály

Druhy materiálu a barev

 

Celkově je v našem sortimentu k dispozici 77 druhů dvířkoviny, navrženy v rozsáhlé paletě barev, s povrchem od matné až po ultrajemný lesk. Veškeré použité materiály, jako je lak a sklo se přizpůsobí všem vašim potřebám.

 

Zjistit více


Kuchyňské spotřebiče

Elektrické spotřebiče 

Jsou nedílnou součástí Vaší kuchyně. Kromě toho, že nabízejí pohodlí a funkčnost, dodávají také design místnosti. Přijďte se poradit s našimi odborníky, kteří vám poskytnou pomoc a rady od A až do Z.

 

Zjistit více

Je to všechno v detailech

Doplňky 

Kuchyně je v první řadě odrazem sebe sama. Chceme, aby byla osobní, jedinečná a v souladu s naším vkusem. Existuje mnoho doplňků, které můžete použít k oživení Vaší kuchyně.

 

Zjistit více


Máte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.Copyright © 2022 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz