Úvod  » kuchyňské spotřebiče  » varné desky


CHCI NÁVRH KUCHYNĚ

Varné desky

Plynová, indukční, keramická, nebo kombinovaná varná deska... Každá z uvedených má své specifické vlastnosti. Abychom našli tu nejlepší varnou desku právě pro Vás, je třeba zamyslet se, co od desky jako kuchař očekáváte. I v tomto Vám může pomoci náš noblessa poradce.

Dokonalé umístění

 

 

Naplánujte si odsavač par větší než je Vaše varná deska, abyste zachytili maximální možné množství kouře a par. Zásuvku s příbory a náčiním na vaření plánujte v blízkosti varné desky stejně jako zásuvku na pánve a hrnce, vyhnete se zbytečnému popocházení po kuchyni. Další užitečné a ověřené informace  Vám rád poskytne náš noblessa poradce.


Indukční a keramické varné desky

 

 

Indukční varné desky jsou precizní, rychlé, ekonomické a bezpečné. Spotřebují méně energie než plynové varné desky, mají kontrolu teplotního limitu a ovládací panel se zamykáním.Keramická varná deska je perfektní, pokud hledáte spotřebič snadný na ovládání i údržbu. Dodává se ve dvou technických provedeních.

Při rozhodování zvažte velikost požadované varné desky (60, 70 nebo 90), počet varných zón (2, 3, 4 nebo 5). Opět se zamyslete nad svými návyky při vaření, jen tak zvolíte správně.

Plynová a kombinovaná varná deska

 

 

Ti, kteří jsou zvyklí na tradiční vaření, nedají na plynovou varnou desku dopustit. Výhody této varné desky: regulovatelný plamen snadno a rychle ovlivňuje vaření. 

Kombinované varné desky nabízejí kompromis. Používá se v nich jak plyn, tak elektrika - vybírat si můžete kdykoli podle toho, co Vám v danou chvíli lépe vyhovuje.


Nerezová ocel a vestavěné prvky, nadčasový vzhled

 

 

Na vlně stylu, nerezová ocel a zabudované komponenty jsou stále oblíbené. Cílem je zakomponovat varnou desku do kuchyně tak, aby zcela splynula o okolními materiály. Takto nádherného splynutí lze docílit u přírodních materiálů i u exkluzivních Xtra desek v síle 38 mm.


Máte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.Copyright © 2022 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz