Úvod  » kuchyňské spotřebiče  » kuchyňské spotřebiče gaggenau  » trouby gaggenau


CHCI NÁVRH KUCHYNĚ

TROUBY GAGGENAU

Trouby řady 400

 

Řada 400, která je rozsáhlá jak velikostí, tak i schopností. Nabízí výjimečnou řadu pecí, konvektomatů, kombinovaných mikrovln, ohřívacích a vysavacích zásuvek v šířkách 60 cm a 76 cm.

I když je to samozřejmě volba nadšeného kuchaře inspirovaná profesionální kuchyní, každá trouba Gaggenau je navržena pro soukromý dům. Vyhřívaný katalyzátor filtruje mastnotu a pachy ze vzduchu, čtyři vrstvy skla udržují dveře chladné i během pyrolytického čisticího programu o teplotě 485 ° C a jsou speciálně ošetřeny, aby nedocházelo ke zkreslení barev.

Gaggenau řada 400

Trouba řady 200

Trouby řady 200

 

Trouby řady 200 nabízejí estetiku v jedné rovině s rukojetí z nerezové oceli. Jsou vybaveny funkcí Home Connect a lze je dálkově ovládat, monitorovat a diagnostikovat. Kombinované parní trouby a kombinované mikrovlnné trouby lze kombinovat s ohřívacími a vakuovými zásuvkami a plně automatickým kávovarem na espresso pro maximální vizuální a kulinářský efekt.

Trouby EB 333

 

Dotek vysoce kvalifikovaných rukou na vysoce kvalitních materiálech propůjčuje této troubě něco podobného duši. Dveřní panel tvoří jeden plech z nerezové oceli 3 mm. Dveře o hmotnosti 20 kg se snadno otevírají a měkce zavírají. Nový dotykový displej TFT umožňuje přípravu jakéhokoli jídla ještě intuitivněji. Tato trouba má revoluční šířku 90cm.

Trouba EB 333


Máte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.Copyright © 2022 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz