Úvod  » kuchyňské spotřebiče  » lednice


CHCI NÁVRH KUCHYNĚ

Lednice

Perfektní lednice se přizpůsobí velikosti Vaší rodiny, Vašim zvykům a vzhledu Vaší kuchyně. Lednice, lednice s mrazákem, americká lednice se zásobníkem vody, možností je mnoho. Nechte si poradit od našeho noblessa poradce a vyberte si tu nejlepší.

Vzhled dokonale ladící k Vaší kuchyni

 

 

Ve jménu designu je dovoleno všechno. Trendy přinesly lednice oblých tvarů v zářivých barvách. Nerezová ocel je sázka na jistotu: elegantní, stylový. V noblessa máme širokou nabídku spotřebičů volně stojících i vestavěných.


Velikost lednice

 

 

Velikost lednice budete volit nejen podle početnosti Vaší rodiny, ale také podle stravovacích návyků a četnosti nákupů. Pokud nakupujete každý den čerstvé potraviny, nepotřebujete veliký mrazák. Pokud nakupujete do zásoby, je pro Vás prostorný mrazák jasnou volbou.s

Orientační velikosti lednic posuzované odle počtu osob v domácnosti:

 

• pod 250 litrů pro jednu osobu

• mezi 250 a 330 litry pro 2 - 3 osoby

• více než 330 litrů pro 4 a více osob


Energetická náročnost

 

 

Je samozřejmé, že lednici vybíráme hlavně proto, aby chladila nakoupené potraviny. Ohleduplnost k životnímu prostředí je ale také důležitá. 

I přesto, že se spotřeba energie u chladících zařízení snížila od roku 1995 o 50%, je možné jejich odběr dále snižovat a přispět tak k ochraně životního prostředí výběrem A++/A +++ modelů. A co více, naše spotřebiče třídy A a vyšší se prodávají od 1.7.2012.


Máte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.Copyright © 2022 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz