Úvod  » kuchyňské spotřebiče  » kuchyňské spotřebiče gaggenau


CHCI NÁVRH KUCHYNĚ

Kuchyňské spotřebiče GAGGENAU

Trouby Gagennau

TROUBY GAGGENAU

Trouby řady 400, 200, EB333. Hostují nuance, které ocení šéfkuchař a které vyplynou z kvality pokrmů, které budete vyrábět.

 

zjistit více

VARNÉ DESKY GAGGENAU 

Varné desky nabízíme ve dvou řadách, řada 200 a řada 400. Obě nabízejí modulární variantu „Vario“, která Vám umožní vytvořit si vlastní pracovní stanici na míru, včetně speciálních zařízení umožňujících specifické techniky vaření. Rozdíl mezi těmito dvěma řadami je v zásadě měřítko, estetika a kontrola.

 

zjistit více

Varné desky Gaggenau

Chladničky Gaggenau

CHLADNIČKY GAGGENAU

Chladničky, mrazničky, lednice s mrazákem a vinotéky nabízí výjimečný výkon díky kvalitě a přesnosti jejich chladících technologií. Flexibilní sortiment značky Gaggenau dokáže inteligentně vnímat a reagovat na nejjemnější a nejnáročnější potraviny.

 

zjistit více

MYČKY GAGGENAU

Dopřejte svému nádobí myčku nádobí, kterou si zaslouží. Myčky nádobí Gaggenau řady 400 a 200 poskytují jasnou komunikaci prostřednictvím TFT displejů, stejně jako dveře bez otvírání push-to-open, promítání zbývající doby mycího cyklu na podlahu. Jedná se o mytí nádobí opatrně a efektivně.

 

zjistit více

Myčky Gaggenau

Odsavače Gaggenau

ODSAVAČE GAGGENAU

Moderní kuchyně není jen místem pro vaření, ale je to také obytný, zábavný a rodinný prostor. Proto se stává dobré větrání stále důležitějším. Odsavače Gaggenau tiše a bez námahy čistí vzduch. Odsavače řady 400 a 200 jsou pro kuchyň zásadní.

 

zjistit více


Máte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.Copyright © 2022 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz