Úvod  » kuchyňské spotřebiče  » trouby


CHCI NÁVRH KUCHYNĚ

Trouby

Vzhled, metody vaření, funkce a nastavení pro usnadnění každodenních činností v kuchyni - nabízíme nepřeberné množství spotřebičů. Perfektní model je ten, který splní Vaše každodenní potřeby a padne Vašemu kuchařskému stylu.

Naše řešení padne přesně do Vaší kuchyně

 

 

Kuchyňská trouba je nervovým centrem Vaší kuchyně, takže by měla být snadno přístupná a zároveň skvěle vypadat. Náš výběr modelů nejlepších značek Vám snadno nabídne spotřebič, který bude skvěle ladit se stylem Vaší kuchyně. U nás najdete trouby extravagantní i tradiční, od šířky 45 cm po šířku 90 cm, se zatahovacími dveřmi, šuplíky....výběr podle Vašeho vkusu a požadavků.

 


Modely ve Vašem stylu

 

 

Dnešní trouby jsou neuvěřitelně chytré a nabízejí množství funkcí ke zpříjemnění vaření. Jsme tu, abychom Vám pomohly najít spotřebič, který bude přesně splňovat Vaše očekávání.


 

 

 

Multifunkční modely s funkcí přidané cirkulace vzduchu, ve kterých se horký vzduch pohybuje všemi směry, uvaří vaše jídlo rychle a rovnoměrně. Jsou dokonalým řešením pro vaření více jídel najednou.


 

Řešení pro Váš jednodušší život

 

 

Chcete bez námahy vyčistit Vaši troubu? Jediným stisknutím knoflíku spustíte pyrolýzu pro samovyčištění trouby při teplotě okolo 500°C. Tuk a špína se spálí, jednoduchým otřením trouby houbičkou docílíte fantastického lesku bez špíny.

 

 

 

Při každodenním používání oceníte množství promyšlených detailů: snížení hlučnosti (důležité u hrkovzdušných přístrojů), spotřeba energie (aby Váš účet za elektřinu nerost), možnost odpolejí dveří (využijete při údržbě) nebo dokonce "studené" dveře (nutností, pokud jsou v okolí malé děti).


Máte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.Copyright © 2022 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz