Úvod  » kuchyňské spotřebiče  » odsavače par


CHCI NÁVRH KUCHYNĚ

Odsavače par

Odsavače par nasávají páry a kouř a zajišťují světlo pro Váš prostor na vaření. My víme, jak zkombinovat praktičnost a styl, jak nechat odsavač par splynout s ostatním nábytkem, aby byl Vaším výkonným pomocníkem, ale nijak nerušil vzhled kuchyně. Nechte se inspirovat naší nabídkou.

Dokonalá instalace

 

 

Aby byl odsavač par efektivní, je třeba jej instalovat nad varnou desku ve výšce min. 65 cm u elektrických varných desek a 70 cm u plynových varných desek. Specifické požadavky na instalaci mají odsavače par pro kuchyně s ostrůvkem. Náš noblessa poradce vám doporučí nejlepší technické řešení přesně pro vás.


Recyklace nebo odsávání

 

 

Máme pro Vás dva způsoby odsávání par: recyklaci odsátého vzduchu nebo odsátí mimo místnost. Při recyklaci se nasátý vzduch vyčistí a zbaví pachů, pak se vrátí zpět do kuchyně. Tento uzavřený okruh vyžaduje tukové a uhlíkové filtry pro odstranění pachů.


Odsátí par mimo kuchyň je perfektním řešením a vyžaduje méně častou údržbu. Pro instalaci je třeba mít odsavač v kuchyni a k němu připojit přímý vývod ven z domu. 


Náš dekorativní odsavač par - ohromující vzhled

 

 

Tento typ odsavače splňuje trojí výzvu: dokonalé odsávání, tichý chod a dokonalý vzhled.

V kuchyni je tento odsavač vidět, proto musí vypadat skvěle. Můžete si vybrat ze široké nabídky odsavačů visících na zdi, jako lustr visících ze stropu nebo mohou být chytře zakomponovány do nábytku.


Máte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.Copyright © 2022 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz