Úvod  » kuchyňské spotřebiče  » myčky


CHCI NÁVRH KUCHYNĚ

Myčky

Vestavné? Volně stojící? Velikost mycího prostoru? Programové vybavení? Je plno otázek které si budete muset zodpovědět při výběru tohoto zásadního kuchyňského spotřebiče. Náš noblessa poradce rád vyslechne Vaše požadavky a navrhne Vám tu nejlepší myčku právě pro Vás.

Velikost myčky nádobí

 

 

Velikost myčky závisí na tom, kolik nádobí budeteh potřebovat umývat. Pro početnější rodiny se budou hodit myčky šířky 60 cm nebo o šířce 45 cm a výšce 80 cm. V malých bytech oceníte myčky se šířkou 55 cm, výškou 44 cm a hloubkou 50 cm.


Inteligentní programy

 

 

Ve srovnání s ručním mytím nádobí ušetří myčka až 87% vody a uspoří Vám 70 hodin práce s ručním mytím ročně. Většina modelů má ekonomické programy, programy při poloviční náplni nebo automatické programy. Nově dokáží myčky přizpůsobit spotřebu vody a elektrické energie podle míry znečištění Vašeho nádobí. Časovač Vám pomůže lépe plánovat spuštění myčky ve vhodnou dobu. Jednoduchá ovladatelnost pro jednodušší život.


Vestavěná nebo volně stojící?

 

 

Myčky mohou stát volně ve vyhrazeném prostoru v kuchyni. Stále častěji se ale volí varianta vestavná, takže se myčky stávají neviditelné, mají stejný vzhled jako okolní skříňky a ladí se vzhledem kuchyně. U vestavných modelů můžete zvolit variantu, kdy je vidět celý ovládací panel, nebo myčku plně vestavnou, kde jsou všechny ovládací prvky umístěny na horní straně dveří myčky.


Nastavitelné zásuvky a košíky

 

 

Výškově nastavitelné skládací zásuvky, držáky skleniček, zásuvky na příbory a mnohé další. Díky nastavitelnému vybavení myček nádobí získáte přesně prostor, který potřebujete k efektivnímu umytí všeho Vašeho nádobí.


Tichá myčka pro otevřené kuchyně

 

 

Pro kuchyně, které jsou součástí obývacího prostoru nebo pokud zapínáte myčku přes noc, je skvělou volbou tichý spotřebič (má méně než 42 decibelů). V noblessa máme pro Vás ještě tišší spotřebiče ( pod 38 decibelů).


Máte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.Copyright © 2022 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz