Úvod  » kuchyňské spotřebiče  » mikrovlnné trouby


CHCI NÁVRH KUCHYNĚ

Mikrovlnné trouby

Moderní mikrovlnné trouby se staly oblíbeným spotřebičem, dokonce i pro "zapálené" kuchaře. Díky modernímu vzhledu jsou mikrovlnné trouby nedílnou součástí všech kuchyní. Volně stojící nebo vestavěné, s různými typy zavírání, s možností volby mnoha funkcí. Poraďte se s naším odborníkem v noblessa, pomůže Vám najít mikrovlnnou troubu, která splní Vaše očekávání.

Druhy mikrovlnných trub

 

 

Dnes jsou klasické mikrovlnné trouby nahrazovány troubami s inovativními funkcemi - grill nebo rozmražování. Rozmražování je ideállní pro pizzu, koláčky a křupavé pečivo v rekordním čase. Kombinované mikrovlnné trouby mají funkci mikrovlnné trouby a klasické elektrické trouby, jsou tedy perfektním řešením v případě, že potřebujete šetřit místem.


Co byste měli zvážit při výběru mikrovlnné trouby

 

 

Odpověď na podobné otázky přichází s plánováním uspořádání  a vzhledu kuchyně.

Budete zvažovat výkon a velikost, zde zohledníte počet osob v domácnosti. Pro rodinu o čtyřech členech doporučíme mikrovlnnou troubu, která pojme 22 litrů. Rozměry běžně používaných talířů budou též hrát roli. Pokud budeme hledat vhodný výkon, nemělo by to být méně než 800 W.


Nekonečné možnosti

 

 

Kromě ušetření místa, jsou kombinované mikrovlnné trouby skvělým pomocníkem při každodenních činnostech v kuchyni: vařící programy, programy udržující teplotu pokrmu, propojené programy, kdy začnete s rozmrazováním a dokončíte pokrm uvařením.


Máte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.Copyright © 2022 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz