Úvod  » kuchyně  » dokonalá kuchyně


CHCI NÁVRH KUCHYNĚ

Dokonalá kuchyně

Víte, jak by měla vypadat dokonalá kuchyně? My ano!

 

Toužíte po kuchyni, která bude ozdobou vašeho interiéru? Pojďme se podívat na několik cest, se kterými nelze udělat chybu.

 

První a nejdůležitější věcí je mít na svou kuchyň jasné požadavky. Každý prostor, ale hlavně rodina, nebo zkráceně majitelé budoucí kuchyně mají své potřeby rozdílné, a proto je nutné domácnost navrhnout přímo dle jejich individuálních potřeb. Tudíž je nutnost oslovit správné studio, které vytvoří unikátní kuchyni na míru. Proč je vlastně dobré si nechat navrhnout v nějakém studiu vlastní kuchyň a nepřemýšlet nad hotovým vlastním řešením?

 

Důvodů je zde celá řada a zkušení návrháři Vám často poradí záležitosti a principy, které by Vás možná prostě nenapadly. Jedná se zde určitě například o použití a kombinování materiálů, a hlavně také o maximální využití prostorových dispozic do posledního centimetru, nehledě na to, že kuchyně jistě získá originální look, díky kterému se doma budete cítit opravdu dobře.

 

Pokud zabrouzdáme více do materiálů a barev, existuje jich dnes opravdu velice pestrá řada. Můžeme se například zaměřit na současné populární a moderní lesk, není to ale podmínkou! Špatné provedení jistě nebude provedení mat například v kombinaci se zajímavou strukturou betonu či kamene.

 

Pokud jde o barvy, existuje nespočet možností, ze kterých žádný nemusí být špatně. Prostory nemusí být zkrátka pouze černobílé a hitem vaší jedinečné kuchyně se mohou stát i odstíny modré nebo zelené, které dají prostoru zajímavý nádech.

 

Pokud se rozhlédneme dále, nejedná se jistě v našem jídelním prostoru pouze o linku, spotřebiče a různé skříňky, tudíž je nutné zajisté vybrat také kvalitní a krásnou podlahu. Dost možná jedna z nejlepších variant může být dřevěná parketa, která dodá kuchyni trochu více útulnosti domova. Ano, taková kuchyně bude jistě vypadat velice zajímavě a originálně. A pokud jde o obklady, není to samozřejmě také špatnou možností, která nabídne oproti struktuře dřeva zcela jiný pocit z prostoru.

 

A co dále? Určitě je dobré promyslet například i dřez, který nemusí být dnes již z pouze klasického nerezu. Velice do popředí jdou dnes například dřezy granitové, které nezaujmou pouze svou kvalitou, ale také jinou estetikou.

 

Jaký je závěr? Nebojte se zůstat v časech minulých a najděte svou nadčasovou kuchyni u nás ve studiu Noblessa.


Máte jakýkoli dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?
Do formuláře je možné připojit až 2 soubory. Podporované formáty jsou jpg, png, gif a pdf.Copyright © 2022 NOBLESSA PRAHA | www.noblessa-praha.cz